Můžeme Vám poradit?
Můžeme Vám poradit?
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Váš e-mail: *

Vaše otázka: *

 

Ubytování Těrchová

Nabízíme vám ubytování v Těrchové (Slovensko) ve 3 chatách. Chaty jsou komfortně zařízeny, každý pokoj má vlastní wc a sprchový kout. Je možné pronajmout celou chatu nebo jednotlivé pokoje. V každé chatě je plně zařízená kuchyň s jídelnou.

 

Ubytování Těrchová - Chaty

Nabízíme vám ubytování v Těrchové (Slovensko) ve 3 chatách. Chaty jsou komfortně zařízeny, každý pokoj má vlastní wc a sprchový kout. Je možné pronajmout celou chatu nebo jednotlivé pokoje. V každé chatě je plně zařízená kuchyň s jídelnou. Každá chata má vlastní: dětské hřiště, zastřešené krboviště na grilování nebo vaření guláše, parkoviště a velkou zahradu. Chaty jsou vzdáleny jenom 5 minut od centra obce Těrchová. Hledáte-li tedy za přijatelnou cenu ubytování, Terchová vás ráda přivítá a naše chaty rády ubytují!

Chata Uhorčík

Chata Uhorčík - Ubytování Slovensko Těrchová

Počet pokojů 6, kapacita 17+5. Přízemí: pokoje 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyň + společenská místnost. Patro: pokoje 1x2+1, 2x3+1, kuchyň + společenská místnost.

Chata Ilčík

Chata Ilčík - Ubytování Slovensko Těrchová

Počet pokojů 5, kapacita 15+5. Přízemí: pokoje 1x2+1, 1x4+1, kuchyň + spol. místnost + zimní zahrada. Patro: pokoje 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyň.

Chata Rajnoha

Chata Rajnoha - Ubytování Slovensko Těrchová

Počet pokojů 6, kapacita 17+4. Přízemí:Velká spol. místnost pro 34-48 osob. 1. Patro: pokoje 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyň. 2. patro: pokoje 1x2, 2x3+1, kuchyň.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i pro firemní akce - školení, výlety nebo teambuilding. Více informací o každé chatě se dozvíte kliknutím na její název nebo obrázek.

Chutné stravování u nás

Od 1.3.2011 vaříme! Polopenze i plná penze

stravovanieOd 1.3.2011 si u nás můžete objednat stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Můžete se těšit na chutná jídla. Se stravováním přímo v našich objektech tak bude váš pobyt ještě komfortnější!

 Stravování poskytujeme pro skupiny.

 

Společenská místnost
Panorama 360° - Jídelna a společenská místnost (otvoriť v celom okne prehliadača)

Ubytování v našich chatách je správná volba

Plánujete poznat vrcholky Malé Fatry, podívat se na Malý či Velký Kriváň a hledáte ubytování? Terchová je ideálním výchozím bodem, který lze využít pro přespání a následný relax po túře. Všechny naše chaty jsou plně vybavené a poskytují útulné a pohodlné ubytování. Terchová je rázovitá avšak malebná obec zasazena v nádherné krajině na severním Slovensku. Proslavil ji hlavně slovenský hrdina Juraj Jánošík. V současnosti je Terchová významná letní i zimní turistická destinace (tipy na výlety). Každoročně se zde koná mnoho akcí jako například Jánošíkovy dny, Cyrilometodějské dny nebo Terchovský budzogáň.

Ubytování Terchová - chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Ubytování v Těrchové v našich chatách vám poskytne dostatek prostoru pro relax a odpočinek. Chaty jsou pouze kousek od centra Těrchové a jsou obklopeny nádhernou přírodou. Při každé chatě je velký rekreační prostor s dětským hřištěm, takže i pokud nejste zrovna na výletě, můžete být na čerstvém vzduchu v přírodě a přitom jen pár kroků od svého pokoje. I naše wellness centrum s finskou saunou, infrasaunou a velkou masážní vanou zpříjemní vaše ubytování. Terchová a její okolí jsou skutečně okouzlující a my uděláme vše proto, abyste se na pobytu u nás cítili co nejpříjemněji.

 

NOVÉ   Zima 2018/2019

Sleva 30% na skipas
ZDARMA wellness
 
 

Zobrazit celou nabídku Zima 2018/2019© 2018 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webových stránek: Intensic