Můžeme Vám poradit?
Můžeme Vám poradit?
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Váš e-mail: *

Vaše otázka: *

 

Dovolená s dětmi na Slovensku

Zažijte s dětmi perfektní dovolenou na Slovensku v Těrchové na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***

Chystáte se na dovolenou s dětmi na Slovensku? V tom případě jste správně našli chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové. Snažíme se o to, aby u nás měli rodiny s dětmi ideální podmínky pro strávení dovolené.

 

Dovolená s dětmi na Slovensku

Chystáte se na dovolenou s dětmi na Slovensku? V tom případě jste správně našli chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové. Snažíme se o to, aby u nás měli rodiny s dětmi ideální podmínky pro strávení dovolené. Vlastníme certifikát "Vstupte s dítětem" od Unie mateřských center.

Vycházíme vstříc rodinám, které mají velmi malé i odrostlejší děti. Abychom dětem zpříjemnili pobyt a vám dovolenou na Slovensku s dětmi, pro ty nejmenší jsme připravili dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm. Starší děti si mohou na hřišti zahrát fotbal nebo streetbal, případně badminton. Dovolená s dětmi na Slovensku může být velmi příjemná a relativně levná.

Dovolená s dětmi v Čechách a na Slovensku

Dovolená s dětmi v Čechách nebo na Slovensku může být stejně dobrá jako u moře v zahraničí. Méně starostí s cestováním, s vybavováním dovolené. Česko a Slovensko má toho mnoho, co vám může nabídnout! Zapoměnte proto letos na rozpálený písek a vydejte se na dovolenou s dětmi na Slovensko.

Vašim dětem na dovolené musíte vytvořit program, aby se nenudili. Být každý den na tom samém míste je nebaví. Slovensko a Česko nabízí mnoho krás, které můžete na dovolené se svými dětičkami prozkoumat. Hrady, zámky, jeskyně, akvaparky... to všechno na vás čeká u nás na dovolené, v okolí Těrchové.

Mysleli jsme na to, aby bylo vaše plánování dovolené lehší. Připravili jsme po vás Tipy na výlety, z kterých si jistě vyberete. Vaše rodinná dovolená tak bude pestrá a jistě na ní budete rádi vzpomínat.

Dovolená s dětmi na Slovensku u nás na chatě

Vy rádi na dovolené oddychujete a leňošíte dlouhé hodiny, ale děti to nebaví. Potěbují zábavu a zaměstnání. Dá se to skloubit? Jistě! Už při návrhu našich chat jsme mysleli na to, aby jste si vy odpočinuli a vaše dětičky se mohli bavit. Vedle každé chaty je dětské hřište, kde vaše děti prožijou skvělé chvíle a vy budete moci relaxovat. Dětská hřiště jsou v areálu chat dostatečne vzdálená od cesty, takže nemusíte mít obavy. Rodinná dovolená s dětmi bude pro vás zážitkem a v klidu si vychutnáte čas s vašimi dětičkami.

Kulturní akce a akce v okolí jsou často zaměřeny na rodiny s dětmi a dokážou zpestřit vaši dovolenou.

U nás naleznete všechno vybavení, které potěbujete pro dovolenou s dětmi. Vytváříme podmínky na to, aby vaše děti byli na dovolené spokojené a vy aby jste si odpočinuli. Pokud jsme vás přesvědčili naší nabídkou na dovolenou s dětmi, těšíme se na vaši rezervaci. Pokud máte pro nás nápady a podněty, neváhejte nás kontaktovat!

Projížďky na koni jsou oblíbená aktivita pro mladší děti a splavování Váhu na vorech ocení i ty starší.

Dovolená s dětmi na Slovensku může být skvělá, když víte jak na to. My se snažíme vytvářet vám podmínky, abyste mohli strávit dovolenou tak, abyste vy i vaše děti byly spokojené. Pokud máte další tipy jak bychom vám dovolenou s dětmi mohli zpříjemnit, klidně nám napište. Pokud jsme vás přesvědčili, těšíme se na vaši rezervaci.

Novinka! 2 nové atrakce v blízkosti, obě vhodné pro zábavu za každého počasí! Jungle park je zábava v dětském světě pro celou rodinu na více než 1500 m2. Scuderiakart je nová krytá motokárová hala. Přijďte si zazávodit s celou rodinou!

Tip na závěr: Pokud se u nás ubytujete a v tichosti dokážete pozorovat přírodu, v okolí našich chat můžete potkat i takové milé zvířátka.

Naše certifikáty Vstupte s dítětem

Další nápady na dovolenou s dětmi na Slovensku - http://www.modrykonik.sk/forum/tema/dovolenka-s-detmi-na-slovensku/

Chata Uhorčík

Ubytovanie Terchová - Chata Uhorčík

Počet pokojů 6, kapacita 17+5. Přízemí: pokoje 1x2+1, 1x3, 1x4+1, kuchyň + společenská místnost. Patro: pokoje 1x2+1, 2x3+1, kuchyň + společenská místnost.

Chata Ilčík

Ubytovanie Terchová - Chata Ilčík

Počet pokojů 5, kapacita 15+5. Přízemí: pokoje 1x2+1, 1x4+1, kuchyň + společenská místnost + zimní zahrada. Patro: pokoje 1x2+1, 1x3+1, 1x4+1, kuchyň.

Chata Rajnoha

Ubytovanie Terchová - Chata Rajnoha

Počet pokojů 6, kapacita 17+4. Přízemí: Velká spol. místnost pro 34-48 osob. 1. patro: pokoje 1x2, 1x3+1, 1x4+1, kuchyň. 2. patro: pokoje 1x2, 2x3+1, kuchyň.

 
1 noc ZDARMA 7x ubytování ve 3 * chatách s wifi, k dispozici: dětské hřiště, altán s krbem, hřiště; +20% sleva do aquaparku
Platnost: 7 nocí, 1.4-31.10.2018

  od 104 € (2 700 Kč*)/osoba/7 nocí
 
 
SLEVA 10% 6x ubytování ve 3 * chatách s wifi, k dispozici: dětské hřiště, altán s krbem, hřiště; +20% sleva do aquaparku
Platnost: 6 nocí, 1.4-31.10.2018

  od 93 € (2 414 Kč*)/osoba/6 nocí
   

 

Předběžná rezervace

Napište nám datum příchodu, počet nocí,
počet osob, případně pokoje, doplňující informace:*

Jméno a příjmení:*

Telefon:*

E-mail:*

  Souhlasím s podmínkami a ubytovacím řádem*
        (otevřou se v novém okně)

  Souhlasím se zasíláním zpravodaje
Rezervace je předběžná, o jejím potvrzení vás budeme informovat.
Pobyt objednáváte přímo u ubytovatele za nejlepší možnou cenu.
Pokud máte dotazy předtím než uděláte rezervaci, do rezervačního formuláře uveďte, že máte pouze otázku, případně nám zavolejte na číslo +421 905 462 076.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

    © 2018 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webových stránek: Intensic