Chata pro 10 osob

Pokud hledáte chaty pro 10 lidí, jistě by se vám zalíbila jedna z chat Uhročík, Ilčík nebo Rajnoha v Těrchové.
Tyto chaty se nacházejí na středním Slovensku necelých 30 km od Žiliny, v Národním parku Malá Fatra.

Každý z pokojů v chatě má vlastní koupelnu a wc. V chatě se nachází kuchyňka s kompletní výbavou. Chaty jsou komfortně a stylově zařízené, chaty i vybavení je nové.

    

10 osob, včetně přistýlek až do 22 osob se ubytuje v jedné chatě. Případně je možné pronajmout více chat. Ubytovací kapacity chat jsou následující:

Chata Uhorčík: Počet pokojů 6, kapacita chaty 17+5.
Chata Ilčík: Počet pokojů 5, kapacita chaty 15+5.
Chata Rajnoha: Počet pokojů 6, kapacita chaty 17+4.
Přízemí: velká společenská místnost pro cca 34-48 osob.

Každá chata má vlastní rekreační prostor, který bude během pronájmu chaty patřit pouze vám. K chatě také patří krytý altán s krbem na grilování nebo vaření guláše. Zde si můžete udělat příjemné posezení u ohýnku, nezávisle na počasí. Pro 10 lidí jako stvořené na příjemný večer.

Pokud k nám jedete na firemní akci, rekreační prostor u chaty můžete využít na teambuildingové aktivity. Do pozornosti bychom vám rádi dali i naši nabídku teambuildingových aktivit a kurzů. Napište nám, jak si váš pobyt nebo akci u nás představujete, rádi příravy věci tak, aby plně vyhovovaly vašim potřebám.

     

Pro skupiny přátel nebo rodiny s dětmi je při každé chatě dětské hřiště s pískovištěm. Děti tak budou mít o zábavu postaráno, zatímco vy se můžete věnovat vaším aktivitám. Vy i starší děti si můžete zahrát fotbal nebo badminton na hřišti.


Ke chatám je bezproblémový přístup, při každé chatě je bezplatné parkoviště. Pokud zvažujete výběr chaty, podívejte si, co o nás řekli jiní.

Rezervovat chatu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *