Lyžování s dětmi

Lyžování s dětmi 1Mnoho mladých rodin chodí lyžovat spolu s dětmi. Jejich motivací je vést děti k sportu, k lyžování a vytvořit pro ně aktivní program pro trávení zimního času. Máme taky radost z toho, že děti lyžují s námi a nemusíme je nechat doma. Zimní den se tak může proměnit na hezké lyžování s rodinou.

Pokud máte možnost je dobré vést děti k lyžování od raného věku. Dnes jsou v lyžařských střediskách vytvořeny podmínky, aby se i ti nejmenší mohli učit lyžovat a vytvářet si k lyžování pozitivní vztah. V okolí Těrchové je víc lokalit, které jsou vhodné pro lyžování s dětmi.

Zimní pobyty - ceníky a rezervace

Vrátná - Paseky - ideální lyžování pro celou rodinu

Lyžovanie s deťmi 2Ideální místo na lyžování pro celou rodinu i pro lyžování s dětmi. V středisku se nachází lyžařské i snowboardové školky. V lyžařské školce Kids Zone se vaše děti můžou učit lyžovat, zatím co vy můžete lyžovat na velké sjezdovce na čtyřsedačce. Parkoviště se nachází hned při základní stanici vleku. V lyžařském středisku Vrátná - Paseky si lyžování užijí malí i velcí.

Lyžařská škola

Lyžařská škola ve Vrátné je ideální start jak začít vaše děti seznamovat s lyžováním. První doporučený věk na seznámení s lyžováním a začátek výuky je od 3. roku dítěte. Tyto malé děti jsou k lyžování vedeny hravou a nenucenou formou. Nejmenší děti se učí jak stát a pohybovat se na lyžích, starší pak základy jízdy, zvládání zatáček, jízda na vleku a pod. Zárukou kvalitní výuky lyžování ve Vrátné je mladý kolektiv kvalifikovaných instruktorů. Více o lyžařské škole 

Babysitting na kopci

Udělejte vašim dětem radost a "odložte" si je během lyžovačky v našem babysitting centru na kopci. Vaše děti zažijí spoustu zábavy a pobyt v našem babysitting centru bude pro ně příjemným zážitkem a zpestřením. Provoz každý den (tj. - 7x v týdnu) 08:30 - 16:00 hod.

zakoupení výuky lyžování / snowboardingu na 2 + hodin = sleva 10% z ceny babysitting

Pro naše hosty: Babysitting 1 hod. v rámci akce lyžovačka = ZDARMA, na další hodiny 20% SLEVA

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *