Adventure Military Teambuilding

Atraktivní outdoor teambuilding založený na plnění mise s využitím pyrotechniky, kulis, komparzu, kaskadérů, terénních vozidel, vojenské techniky, vrtulníků, motorových člunů.

Trvání: 1 až 5 dní

Vyžádat cenovou nabídku

Náplň teambuildingu

Hlavní část outdoor adventure military teambuildingu je obsažena v programu, který trvá v rozmezí 1 – 5 dní. Jedná se o hru – misi, která se odehrává podle fiktivního příběhu založeného ve většině případů na reálném základě s plněním dopředu určených úloh a s dopředu určenými pravidly hry. Celé hře předchází trénink a brífink, kde se účastníci mise naučí a dozvědí všechno potřebné k úspěšnému splnění mise.

Cílem obsahové stránky misií je splnění úlohy s nádechem military akce, kde se využívají všechny technické prostředky skupiny PANTERS: pyrotechnika, kulisy, komparz, kaskadéři, terénní vozidla, vojenská technika, vrtulníky, motorové čluny. Plnění mise nenásilným způsobem vytváří situaci soudržnosti kolektivu, resp. jednotky. Odreagování účastníků od běžných starostí a situací, přičemž při plnění mise je zapotřebí i patřičná dávka odvahy, komunikace kolektivu a soudržnosti, přitom se dostávají do situací, kde hladina adrenalinu vysoce stoupá a na povrch se vynoří skutečné vlastnosti člověka. Cílem outdoor adventure military teambuildingu je zanechat v účastnících pocity z nových zkušeností a jejich přenesení do běžného života.

Mise Broken Arrow 

Jedná se o takticko–bojovou hru, který příběh se odehrává v prostředí střední Ameriky, kde při tajném leteckém cvičení letadla Stealth dojde k sabotáži jednoho z pilotů. Ten chce při přeletu nad poušť uvolnit dvě jaderné hlavice co se mu i nakonec podaří. Při dopadu hlavice nevybouchnou, protože mají bezpečnostní pojistky. Pentagon vyšle na místo, kde letadlo havarovalo, tým specialistů (DHL). Zjistí, že v troskách chybí nejen jen piloti ale i samotné jaderné hlavice. Jejich úlohou je získat jaderné hlavice zpět!

Začíná se operace s krycím jménem Zlomený šíp (Broken Arrow - označení pro ztrátu jaderné bomby)

Základy potřebné pro misi Broken Arrow – základy maskování, využití přírodních materiálů k splynutí s přírodou, taktický přesun a boj malých jednotek a jednotlivců v misi, přesun a taktika (verbální a neverbální komunikace jednotky), druhy formací, základy a taktika střelby z malých ručních zbraní, základy a taktika střelby z dlouhých ručních zbraní, pudová střelba

Přínosy teambuildingu

  • odbourání bariér,
  • seznámení se,
  • fyzické a mentální „zahřátí“ týmů na „maximální“ výkon týmu,
  • prověření schopností komunikovat (verbálně, neverbálně)
  • rozvoj kreativního myšlení a koordinace,
  • překonání hranic možností (překonání strachu z nových věcí apod.).

Základy využití technických prostředků – v rámci hlavního programu (závisí o jaký produkt a téma programu se jedná) účastníci teambuildingu mohou použít na splnění mise různé technické prostředky. Jedná se o terénní vozidla, čtyřkolky, malé gumové motorové čluny, základní potápěčské vybavení a lezeckou výstroj. Podle vybraného produktu je vykonávaná instruktáž zaměřená na bezpečné zvládnutí technických prostředků a vybavení. (samovyproštění terénního motorového vozidla, nebo čtyřkolky, jízda terénním vozidlem, nebo čtyřkolkou v členitém terénu, obsluha a technika plavby na gumových motorových, základy potápění, základy a techniky lezení na lezeckou stěnu, základy a technika překonávání překážkové lanové dráhy a pod)

 Vyžádat cenovou nabídku

Zpět na Nabídky Teambuilding

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *