Koloběžky

Nová forma zábavy a nenáročný způsob dopravy vhodný pro všechny věkové kategorie. Koloběžky jsou ideální pro rekreační sjezdy, ale užijí si je i příznivci adrenalinových sportů.

Koloběžky jsou speciálně upravené, se zesílenou konstrukcí, kola jsou přizpůsobena na jízdu po klikatém horském terénu a se zesílenými brzdami, které dovolují jet rychlostí chůze, ale i větší rychlostí podle toho, jaký způsob jízdy si jezdec zvolí.

K povinné výbavě jezdce patří přilba na ochranu hlavy. V principu jde o jednoduchý sport, ale při rychlosti kolem 30 km Vám adrenalin stoupne a v cíly vaší cesty zjistíte, že jedna jízda vám určitě stačit nebude! Po dobu sjezdu můžete využít Vaší fantazii a zručnost a zkusit si i pár triků.

1.trasa
start: Štefanová - cíl: Parkoviště u Jednoty pod sochou Jánošíka. mírnější trasa, dlouhá přibližně 3,5 km.
2.trasa
start: Chata Vrátná (spodní stanice kabinkové lanovky) - cíl: Parkoviště u Jednoty pod sochou Jánošíka. Náročnější trasa pro zkušené kolobežkáře, dlouhá přibližně 6 km.
3.trasa
start: Chata Vrátná (spodní stanice kabinkové lanovky) - cíl: dětský park v lokalitě Paseky. Náročná trasa pro zkušené koloběžkáře, dlouhá přibližně 3 km.

 

Více informací naleznete na webstránce provozovatele: https://www.kolobezky-terchova.sk/
© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *