Koloběžky

Nová forma zábavy a nenáročný způsob dopravy vhodný pro všechny věkové kategorie. Koloběžky jsou ideální pro rekreační sjezdy, ale užijí si je i příznivci adrenalinových sportů.

Koloběžky jsou speciálně upravené, se zesílenou konstrukcí, kola jsou přizpůsobena na jízdu po klikatém horském terénu a se zesílenými brzdami, které dovolují jet rychlostí chůze, ale i větší rychlostí podle toho, jaký způsob jízdy si jezdec zvolí.

K povinné výbavě jezdce patří přilba na ochranu hlavy. V principu jde o jednoduchý sport, ale při rychlosti kolem 30 km Vám adrenalin stoupne a v cíly vaší cesty zjistíte, že jedna jízda vám určitě stačit nebude! Po dobu sjezdu můžete využít Vaší fantazii a zručnost a zkusit si i pár triků.

Cena za 1 jízdu:
3,50 € / 1 koloběžka
3 € / 1 koloběžka (u množství 5 a více koloběžek)
2,60 € / 1 koloběžka (u množství 10 a více koloběžek)

1.trasa
start: Štefanová - cíl: Parkoviště u Jednoty pod sochou Jánošíka. mírnější trasa, dlouhá přibližně 3,5 km.
2.trasa
start: Chata Vrátná (spodní stanice kabinkové lanovky) - cíl: Parkoviště u Jednoty pod sochou Jánošíka. Náročnější trasa pro zkušené kolobežkáře, dlouhá přibližně 6 km.
3.trasa
start: Chata Vrátná (spodní stanice kabinkové lanovky) - cíl: dětský park v lokalitě Paseky. Náročná trasa pro zkušené koloběžkáře, dlouhá přibližně 3 km.

Více informací: http://www.vratna.net/sk/leto/profi-kolobezky.html

 

© 2022 Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha ***, Terchová.     Tvorba webových stránek: Intensic
Můžeme Vám poradit?
Můžeme Vám poradit?
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *