Lyžařská střediska - střední Slovensko

Nejblíž k naší chatě je lyžařské středisko Vrátná. V okolí naší chaty jsou však i jiná lyžařská střediska. Většinou jsou vzdáleny do hodiny cesty autem. Pokud se u nás ubytujete, můžete poznat víc lyžařských středisek nebo je střídat, kdyby vás jedno omrzelo.

Vrátna Free Time Zone
SKI Centrum Gavurky
Športcentrum Malá Lučivná
Park Snow Veľká Rača
SKI PARK Kubínska hoľa

Zimní pobyty - ceníky a rezervace

Vrátná Free Time Zone 

Oblíbené lyžařské středisko, patří mezi top lyžařská střediska na Slovensku. Lyžaři mají k dispozici 2 sedačkové lanovky a 13 vleků, sjezdovky v celkové délce 18 km. Středisko má vhodné podmínky i na freeride i freestyle. Součástí střediska je snowboard park. Večerní lyžování je každý den. Pro děti je připraven Kids Park. Středisko nabízí i tratě pro rekreační běžkaře a skialpinistické tratě. Každý rok se ve středišti pořádají lyžařské závody.

Vzdálenost: 5 km. Web: www.vratna.sk

SKI Centrum Gavurky

SKI Centrum Gavrky se nachází v Těrchové, v části Bílý Potok. Středisko je vhodné především pro děti a pro začátečníky. K dispozici jsou dva 350m vleky Poma a jeden 100m dětský vlek. Svah má umělé zasněžování, pod svahem je půjčovna lyží. Pro nejmenší je na svahu dětská školka.

Vzdálenost: 5 km. Web: http://www.damit.sk/?q=sk/node/35

Športcentrum Malá Lučivná

Lyžařské středisko Športcentrum Malá Lučivná se nachází v Zázrivské dolině, mezi obcemi Zázrivá a Párnica. Z Těrchové se vydáte směrem na Zázrivú, pak na Párnicu. Lyžařské středisko uvidíte po pravé straně přibližně 3 km před Párnicou. Športcentrum Malá Lučivná leží v nadmořské výšce 502 mnm. Lyžaři mají k dispozici sedačkovou lanovku s délkou 1375 m a dalších 5 vleků. V okolí je možnost rekreačního běžeckého lyžování. Lyžařské středisko dále nabízí: skikrosová dráha, snowtubing, dětský baby lift, dětská školka.

Vzdálenost: 20 km. Web: www.snowpark.sk

Park Snow Veľká Rača 

Slovenské top středisko se dvěma 4-sedačkovými a jednou 6-sedačkovou lanovkou v kombinaci s 8-místními kabinkami. Středisko nabízí sjezdové lyžařské tratě s celkovou délkou 14 km a tratě na běžecké lyžování. Lyžuje se ve třech lokalitách - Dedovka, Marguška a Laliky. K dispozici je lyžařský servis a půjčovna, dětská školka, večerní lyžování a bobová dráha v celoročním provozu.

Vzdálenost: 40 km. Web: http://www.velkaraca.sk/

SKI PARK Kubínska hoľa

Lyžařské středisko se nachází v blízkosti města Dolný Kubín. Ze sjezdovky je skvělý výhled na Nízké a Západní Tatry, Malou Fatry a Chočské vrchy. Tento výhled přináší neopakovatelný zážitek z lyžování. Lyžaři mají k dispozici 4-místnou sedačkovou lanovku a 8 lyžařských vleků. Celková délka lyžařských sjezdových tratí je 13 km. Středisko nabízí i 10 upravovaných běžeckých tratí. Další služby střediska: Dětských KIDS PARK s animátory, snowboard park s vlekem, freeride zóna, slalom s časomírou.

Vzdálenost: 40 km. Web: http://www.kubinska.sk/

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *