Chata pro 15 osob

Nabízíme vám k pronájmu 3 chaty pro 15 lidí ideální pro rodinné a kamarádské partie nebo firemní akce. Osoby navíc se mohou ubytovat na přistýlkách. Chaty jsou nové, komfortně vybavené a zařízené, se společenskými místnostmi a wellness centrem přímo v chatě. V případě potřeby umíme ubytovat i více osob ve více chatách.

     

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha se nacházejí kousek od centra rázovité obce Terchová, na klidném místě, kde budete mít dostatek soukromí. Před každou chatou je rekreační prostor s hřištěm a dětským hřištěm, které budou patřit během pronájmu chaty pouze vám. Každá chata má zastřešený altán s krbem, kde se dá za každého počasí grilovat, opékat nebo vařit guláš.

Chata Uhorčík má kapacitu 17+5. Podrobnosti o ubytování v chatě Uhorčík
Chata Ilčík má kapacitu 15+5. Podrobnosti o ubytování v chatě Ilčík
Chata Rajnoha má kapacitu 17+4. Podrobnosti o ubytování v chatě Rajnoha

   

Pro firmy jistě přijde vhod hlavně chata Rajnoha, která má v přízemí velkou společenskou místnost s vybavením potřebným pro kurzy, školení nebo prezentace. Podle vašich požadavků připravíme menu a stravu na celý den, případně coffee break a další dle vašeho přání. Můžete si vybrat iz naší nabídky teambuildingových aktivit.

Čas v Těrchové si můžete zpestřit turistikou, nenáročný velmi pěkný výlet je například jízda kabinkovou lanovkou do Snilovského sedla, odtud se dá nenáročným terénem absolvovat výstup na Velký Fatranský Kriváň. Využít můžete i některé z atrakcí v okolí, případně jít relaxovat do některého z aquaparků.


Budeme rádi, pokud nám dáte vědět, jak byste si Váš pobyt u nás představovali. Pro inspiraci si můžete prohlédnout, co nám naši hosté napsali do kroniky.

Rezervovat chatu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *