Chata pro 20 osob

Nabízíme k pronájmu chaty pro 20 osob v rázovité obci Terchová, v Národním parku Malá Fatra. Chaty jsou vhodné pro firmy, pro rodiny i pro partie přátel. Chaty jsou nové a komfortně zařízené, v každé chatě je společenská místnost, kuchyňka, před chatou je rekreační prostor, altán s krbem na grilování nebo vaření guláše, hřiště a dětské hřiště.

     

Celkově se v areálu nacházejí 3 chaty, blízko u sebe, ale každá s vlastním rekreačním prostorem, altánkem a hřištěm. Při počtu 20 osob doporučujeme pronájem jedné nebo dvou chat.
Jednotlivé chaty mají následující kapacity:
Chata Uhorčík - Počet pokojů 6, kapacita chaty 17+5
Chata Ilčík - Počet pokojů 5, kapacita chaty 15+5
Chata Rajnoha - Počet pokojů 6, kapacita chaty 17+4

     

Spojením chat dosáhnete i další benefity, budete mít k dispozici 2 rekreační prostory, 2 hřiště, takže můžete se rozdělit na 2 i více skupin s různými aktivitami. Při pronájmu chaty Rajnoha můžete využívat velkou společenskou místnost pro 34 osob, která se nachází v přízemí této chaty. Společenská místnost je přizpůsobena na řízení školení, prezentací nebo seminářů. K dispozici máte veškerou potřebnou techniku​​. U nás budete mít i kvalitní stravování, menu připravíme dle vašich požadavků. K večernímu posezení Vám můžeme připravit pečené prasátko.


Rádi vám pomůžeme is programem vašeho pobytu. Vybrat si můžete z doporučených aktivit a výletů. Připravili jsme pro vás i nabídku teambuildingu.

Rezervovat chatu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *