Chata pro 30, 40, 50 osob

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové nabízejí komfortní ubytování pro velké skupiny - ať už firmy, rodiny nebo přátelé. Tyto chaty pro 30, 40 nebo 50 osob jsou komfortně zařízené, všechny pokoje mají vlastní wc a koupelnu, každá chata má kuchyňku a společenskou místnost. V chatách je bezplatné wifi.

     

Chata Uhorčík: Počet pokojů 6, kapacita chaty 17+5.
Chata Ilčík: Počet pokojů 5, kapacita chaty 15+5.
Chata Rajnoha: Počet pokojů 6, kapacita chaty 17+4.
Přízemí: velká společenská místnost pro cca 34-48 osob.

Chaty se nacházejí v blízké vzdálenosti jedna od druhé a tak jsou vhodné pro velké skupiny. Ve třech chatách se ubytuje 30 až 50 osob. Každá chata má vlastní rekreační prostor a hřiště, tak se celá výprava může rozdělit na několik skupin a využívat tyto rekreační kapacity na různé aktivity. Stravování zajistíme dle vašich představ, strava se podává ve společenské místnosti v chatě Rajnoha. Tuto společenskou místnost můžete využít i na přednášky a školení, v místnosti se nachází vše potřebné audiovizuální zařízení. Chaty jsou tak ideální pro firemní akce.

     

Kromě ubytování si můžete vybrat iz naší široké nabídky teambuildingových aktivit. Do vašeho programu bude jistě hodit i turistika, vždyť budete v Malé Fatře, která nabízí jedny z nejkrásnějších ristických chodníků, jako například Jánošíkovy díry. Nenáročný výlet s krásnými výhledy je jízda kabinkovou lanovkou do Snilovského sedla. Ze zajímavých atrakcí můžeme doporučit například noční prohlídku hradu Strečno, nebo splav Váhu na vorech. Na své si přijdou i milovníci adrenalinových sportů.


S našimi službami byly spokojeny i společnosti ESET, DELL, IBM, Slovenská spořitelna a mnoho dalších. Co o nás řekli si můžete prohlédnout v rubrice Reference. Budeme rádi, pokud budeme moci firemní akci na našich chatách připravit i pro vás.

Rezervovat chatu

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *