Chaty a chalupy na Slovensku

Komfortní chaty a chalupy na Slovensku v obci Terchová.

Rádi chodíte na Slovensko? Přemýšlíte o vhodném ubytování? Rádi bychom vám dali do pozornosti naše chaty a chalupy na Slovensku - Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tyto chaty se nacházejí v obci Terchová, v pohoří Malá Fatra. Pokud tedy uvažujete navštívit Slovensko a rádi byste přišli na hory, Malá Fatra by vás jistě zaujala.

Obec Terchová se nachází přibližně 30 kilometrů od města Žilina a leží na úpatí Malé Fatry, nedaleko jednoho z nejznámějších středisek v Malé Fatře - Vrátné. Právě odsud vede turistická trasa na nejvyšší vrchol Malé Fatry - Velký Fatranský Kriváň. Od nás máte proto ideální start na poznávání celé Malé Fatry.

Samotné chaty se nacházejí přímo v přírodě, ale ne daleko od centra. Takže budete mít i dostatek soukromí a zároveň budete kousek od centra obce. Stylové chaty nabízejí pohodlné ubytování pro rodiny, skupiny i pro firmy.

Terchová, stylová obec na Slovensku, také není daleko od Českých hranic. Ať už plánujete výlet na Slovensko nebo půjdete kolem a budete hledat vhodné ubytování, rádi vás u nás přivítáme.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i pro firemní akce - školení, výlety nebo teambuilding. Více informací o každé chatě se dozvíte kliknutím na její název nebo obrázek.

Mapa Slovensko - TerchováView Larger Map

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *