Luxusní chaty k pronájmu jsou hitem posledních let

Pořád víc lidí vyhledává soukromí a výhody, které mohou poskytnou jenom chaty k pronájmu. Chaty k pronájmu využívají rodiny s dětmi na pravidelné nebo příležitostní dovolené, mladí lidé na akce a prázdniny a firmy na firemní eventy, posezení nebo školení. Nabízíme skvělé chaty k pronájmu pro sezonu 2013. Luxusní chaty k pronájmu s wellness centrem, dětským hřištěm, hernou a společenskou místností pro vaši dovolenou 2013.Chaty k pronájmu jsou hitem

Většina lidí si pod pojmem chata může představit starší dřevěnou stavbu, kde se pro vodu chodí do studny a na wc se chodí mimo chaty. To už dávno není pravda. Dnes najdete komfortně zařízeny luxusní chaty k pronájmu, ve kterých každý pokoj má vlastní wc a sprchový kout, LCD TV na pokoji a společenskou místnost. Ubytování v takhle zařízené chatě se může směle porovnávat s ubytováním v penzionu nebo v hotelu. Chaty k pronájmu poskytují i řad dalších výhod.

Výhody chat k pronájmu

Chaty k pronájmuKdyž se ubytujete na privátě nebo v penzionu, pravděpodobně nebudete jediní návštěvníci objektu. Nikdy tak nebudete mít soukromí, které můžete mít na chatě. I když má penzion další vybavení, jako například společenskou místnost, budete se o ni dělit s dalšími obyvateli.

Chata k pronájmu patří během pobytu jenom vám. Můžete si ji náležitě užít i se vším vybavením - se společenskou místností, kuchyňkou nebo společenskými hrami, jako je například stolní fotbal. A když jste na chatě, můžete i hlasitě mluvit, zpívat, případně oslavovat a můžete si být jisti, že nebudete nikoho rušit.

Je jenom málo penzionů a hotelů, ve kterých můžete jednoduše vyběhnout z pokoje a hned být na hřišti nebo na rekreačním prostoru přímo před objektem. Z chaty jste doslova po pěti krocích venku na louce před chatou, kde se můžete opalovat, hrát badminton nebo jiné hry. A když má chata i dětské hřiště, pro dovolenou s malými dětmi je pak chata k pronájmu ideálním řešením.

Neméně důležitá je i lokalita objektu, ve kterém jste ubytováni. Pokud se nachází při cestě, nemůžete nechat vaše děti jenom tak bez dozoru. Máte-li rádi soukromí, nebudou vám příjemné ani davy jiných návštěvníků. Při výběru vhodné chaty k pronajmutí je třeba zvážit i okolí, ve kterým se nachází.

Chaty k pronajmutí Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové

My vám nabízíme chaty k pronájmu v obci Těrchová na severním Slovensku. Každá chata má vlastní rekreační prostor před chatou i s dětským hřištěm. Luxusní chaty jsou komfortně vybaveny, každá chata má vlastní koupelnu s wc. V chatě je kuchyňka a společenská místnost s krbem. V chatě je vám k dispozici i wellness centrum s finskou a parnou saunou a velkou vířivkou s masážními programy. Každá chata má vlastní zastřešené krboviště s grilem, kde můžete opékat, grilovat nebo vařit guláš. Pokud budete relaxovat v chatě, můžete si zahrát společenské hry, šípky nebo stolní fotbal.

Těrchová se nachází v pohoří Malá Fatra, asi 30 km severovýchodně od města Žilina. Okolí Těrchové je vhodné na turistiku, nebo pro dovolenou na kole. V okolí je mnoho možností na výlety - atrakce, hrady a zámky, jeskyně, koupalište a akvaparky. V zimě si zalyžujete v lyžařském středisku Vrátná.

Pokud vás zaujali naše chaty k pronajmutí, přečtěte si víc o ubytování, případně nás kontaktujte. Když se rozhodnete, těšíme se na vaše rezervace.

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *