Chaty k pronájmu pro relax a odpočinek

Každý z nás potřebuje občas vypnout a vymanit se z uspěchaného světa plného stresu, hluku a shonu. Když se nám věci začínají hromadit, nestíháme a začínáme být pod tlakem, je ten pravý čas vypnout. Právě pobyt v chatách k pronájmu nám může pomoci zregerovať síly, získat zpět ztracený elán a opět nás naplnit optimismem.

Dovolená na horách na Slovensku Přestože má život ve městě mnoho výhod, občas padne vhod uniknout před znečištěným vzduchem, prachem a uspěchaným životem. Právě pobyt na pronajaté chatě může být jakýmsi útočištěm před všemi negativy života ve městě.

Nabízíme vám chaty k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové. Chaty se nacházejí v krásné přírodě národního parku Malá Fatra. Pojďte si odpočinout na svěží horský vzduch, pokochat se pohledem na nádherné horské štíty, odpočinout si při zpěvu lesního ptactva a zrelaxovat při procházkách na rozkvetlých loukách. 

Výlety a dobrodružství

Dovolená na horách na SlovenskuNejen odpočinek a relax je to, co dělá pobyt na chatě atraktivním. Chata je výborným startovacím místem pro další výlety. Od nás můžete podnikat mnohé skvělé výlety, které potěší vás i vaše děti. Velmi atraktivní je například splav Váhu na vorech. Pokud neplánujete větší výlety, můžete se zabavit na atrakcích v okolí. Hodně zábavy si jistě užijete v lanovém parku Terchová. Pokud máte rádi aktivní životní styl, jistě vás zlákají možnosti turistiky, cykloturistiky nebo vycházek v okolí. Vybírat si můžete z velkého množství značených tras, od jednoduchých vycházek až po jedno či vícedenní túry. Doporučujeme vyzkoušet například přechod v skalních soutěskách Jánošíkovy díry.

Pobyt na chatě

Dovolená na horách na SlovenskuI samotný pobyt u nás na chatách k pronájmu může být skvělým zážitkem. V rámci rekreačního prostoru u chaty se můžete opalovat, číst knihy nebo se bavit s dětmi na dětském hřišti. Vaše starší děti si mohou na hřišti zahrát fotbal nebo streetbal. Pokud bude právě houbařská sezóna, můžete se s košíkem vybrat do nedalekého lesíka. V chatách se nacházejí společenské místnosti. Zabavit se můžete při společenských hrách, můžete si zahrát šipky nebo stolní fotbal. Večer si můžete posedět s vínkem u krbu.

Co nejsrdečněji vás zveme na vaši dovolenou k nám. Věříme, že pobyt u nás bude pro vás skvělým relaxačním zážitkem v dnešním uspěchaném životním stylu. Pokud byste nám chtěli cokoliv vzkázat máme pro vás k dispozici kontaktní formulář. Pokud se rozhodnete strávit váš pobyt u nás, na vaše rezervace se těší chaty k pronájmu Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *