Dovolená na horách

Dovolená na horách na SlovenskuMáte rádi hory? A znáte Malou Fatru na Slovensku? Přijeďte si k nám užít dovolenou na horách!

Malá Fatra v létě nabízí mnoho možností na turistiku, cykloturistiku nebo nordic walking. V zimě se změní na lyžařskou obec, odkuď se vyráží do lyžařského střediska Vrátná. Dovolená na horách u nás je skvělá v zimě i v létě, pro dospělé i pro děti.

Dovolená na horách pro zdraví

Turistická dovolená na horách je nejen příjemným osvěžením, ale navíc pomáhá zbavit se únavy, stresu a deprese. Čerstvý vzduch ve spojení s vhodnými sportovními aktivitami je vhodnou formou relaxu především pro lidi se sedavým zaměstnáním. Turistika poskytuje procvičení celého těla, svaly se uvolní a zbavíte se napětí. Čerstvý vysokohorský vzduch působí blahodárně na dýchací ústrojí zatížené zplodinami městského prostředí.

Dovolená na horách pro relax

Dovolená na horách - lanovkaKromě vycházek a turistiky si u nás užijete i spoustu zábavy. Pokud k nám přijedete v houbařské sezóně, jistě vás zláká možnost zaplnit váš houbařský košík v lesích v okolí našich chat. Na zpestření vašeho pobytu můžete vyzkoušet některou z atrakcí v okolí jako například lanový park, vyjížďky na koních nebo splutí řeky Váh na vorech. Atrakcí pro vaše děti bude jistě i kabinková lanovka přemávající v nedaleké Vrátné dolině. V zimě jsou v okolí našich chat ideální podmínky pro zábavu na sněhu či sáňkování. Ti odvážnější mohou jít vyzkoušet snowtubing.

Ubytováni na horách na chatě

Pobyt na chatě vám nejlépe umožní prožít vaši dovolenou ve spojení s přírodou. Naše chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha se nacházejí přímo v horské přírodě národního parku Malá Fatra. Chaty jsou stylově a komfortně zařízené, připravené poskytnout vám maximální pohodlí pro váš relax. Váš pobyt může být doplněn snídaní, polopenzí nebo plnou penzí, dle vašeho výběru. Vaříme pravou slovenskou kuchyni, kterou věříme, rádi jistě ochutnáte. A nezapomeňte s sebou vzít i vaše děti! Dovolená na horách je pro ně zdravá a okouzlující a my se snažíme o to, abyste u nás podmínky pro dovolenou s dětmi měli co nejlepší.

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *