Dovolená na kole

Dovolená na koleDovolená na kole láká stále více lidí všech věkových kategorií. Důvody, proč stále raději sedáme na kolo jsou různé - ať už je to zdražování pohonných hmot nebo ekologičnost přepravy na kole. Jedno je však jisté - ze žádného jiného dopravního prostředku si nevychutnáte okolí tak, jako právě ze sedla kola.

Pokud i vy hledáte lokalitu, odkud byste vyráželi na cyklotúry, dovolujeme si vám dát do pozornosti region obce Terchová, který se nachází v národním parku Malá Fatra a na severu se pozvolna napojuje na pohoří Kysucká vrchovina. Nachází se zde mnoho značených cyklostezek různé náročnosti pro různé typy kol.

Nabízíme vám ubytování v chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové. Naše chaty jsou ideálním ubytováním na vaší dovolené na kole. U nás na chatě se dobře vyspíte a odpočinete si, večer si můžete něco ugrilovat nebo uvařit guláš v krytém altánu s krbem, který se nachází u každé chaty. Máme vytvořeny ideální podmínky i pro rodiny s dětmi, zveme vás k nám na dovolenou na kole s celou rodinou.

Dovolená na kole v Těrchové a okolí
Nezáleží na tom, zda chcete být na kole každý den nebo se jen občas během vaší dovolené vybrat na cyklotúru - v obou případech jsme tu pro vás. Pokud během vaší dovolené na kole chcete přejít co nejvíce tras, náš region vám tuto možnost nabízí. Pokud si chcete v rámci dovolené dopřát nějakou cyklotúru a zpestřit tak váš pobyt - víme vám zapůjčit potřebnou výbavu včetně GPS navigace. Pokud máte zájem o větší túru, můžeme s vámi vyslat průvodce.

Dovolená na kolePřipravili jsme cyklostezky pro náročné i pro rekreační cyklisty. Všechny se nacházejí v krásném prostředí Těrchové a Kysucké vrchoviny. K cyklostezkám jsme přidali mapky, GPS soubor ke stažení do vašeho GPS zařízení, profil převýšení a také fotky z cyklostezky. Zde jsou zmíněny cyklotrasy:

  1. Marunovci-Šmehylovia-Vojenné
  2. Kačerovci-Koštúrovia-Nová Bystrica
  3. Marunovia-Priehrada-Vojenné
  4. Okolo priehrady
  5. Na Rovnú Horu po plyne
  6. Do Rogoňa cez Zázrivú
  7. Smrekovci-Zázrivá-Šmehylovci
  8. Lutiše-Koštúrovci-Kačerovci
  9. Mravečník, Vojenné

Samozřejmě, nejste limitováni jen našimi cyklotrasami. Při návrhu cyklotras bylo naším záměrem připravit takové trasy, které budou jezdecky atraktivní a zároveň povedou přes zajímavá místa.

Před každou cyklotúru vám doporučujeme dobře se na ni připravit. I když jste zkušený cyklista, na cyklotúře na vás číhá mnoho nástrah. Minimum, co byste měli udělat, je předem se seznámit s trasou, vzít si s sebou mapu nebo navigační zařízení a v případě, že jdete sám, někoho informovat o vámi smýšlení túře.

Pokud vás zaujal náš region a možnosti cyklotúr v okolí, věříme, že s dovolenou na kole u nás budete spokojeni. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Pokud jste se rozhodli strávit dovolenou na kole u nás, těšíme se na vaše rezervace.

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *