Lázně Slovensko

Naši hosté se často zajímají o lázně na Slovensku a možnosti jejích navštívení z našich chat. Přinásíme vám proto malý přehled lázní, se vzdálenostmi od našich chat. 

Nejblíže k Těrchové jsou lázně Rajecké Teplice, vzdálené přibližně 40 km. Součástí lázní je termální koupalište Laura. Kousek dál v obci Rajec se nachádzí další termálí koupalište Veronika.

Lázně Slovensko - BešeňováVelice oblíbený je také Thermal Park Bešeňová, který ocení vaše děti. Vzdálený je 59 km od Těrchové. Stejným směrem se nachádzí Meander Park Oravice, Aquapark Tatralandia a AquaCity Poprad, všechy s termální vodou a atrakcemi pro vaše děti.

Lázně Turčianske Teplice jsou vzdáleny 77 km. Lázně léčí především choroby obliček a močových cest. Součástí lázní je také akvapark.

Lázně Bojnice léčí především reumatické a zápalové nemoci a jsou vzdáleny 88 km. Poblíž se nachádzí na Slovensku asi nejoblíbenejší zoologlická zahrada Bojnice.

Lázně Slovensko - LúčkyLázně Lúčky při Ružomberku jsou vzálené 100 km a léčí nervové nemoci a nemoci pohybového ústrojenství.

Lázně ve Vysokých Tatrách se nachází v různých místech Tater, známé jsou především lázně Štrbské pleso, Horný Smokovec, Nový Smokovec nebo Tatranká Polianka. Léčí se především choroby dýchacích cest.

Další oblíbené lázně na Slovensku, avšak od nás poněkud vzálenější: Piešťany, Bardejov, Brusno.

Přehled Lázně Slovensko pro vás připravily Chaty Uhočík, Ilčík a Rajnoha.

 

 

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *