Lyžování na Slovensku

Lyžování na Slovensku - VrátnáLyžování na Slovensku je v posledních letech velmi populární. I když mezičasem mnozí z nás začali jezdit lyžovat do Alp, pořád se najdou lyžaři nebo rodiny, které nejraději lyžují poblíž domova. A ostatní možná zjistí, že lyžování na Slovensku může být příjemným zážitkem a je mnohem levnější, než lyžování v Rakousku nebo v Itálii.

Slovenská lyžařská střediska se za poslední roky dostali na velmi dobrou úroveň. I když rozsahem služeb nemůžou konkurovat alpským, služby už jsou na více místech porovnatelné jakosti. Díky rozsáhlým investicím vyrostli v mnoha lyžařských střediscích moderní sedačkové lanovky, parky pro snowboardisty nebo freeride zóny.

Zimní pobyty - ceníky a rezervace

Slovensko nabízí ideální podmínky pro lyžování i tomu odpovídající počet lyžařských středisek. Nejenom velké top střediska, ale i ty menší jsou velmi oblíbeny. Dnes už téměř všechny disponují zasněžování a mnohé z nich nabízejí večerní lyžování.

V lyžařských střediscích na vás čeká široký rozsah služeb - od půjčoven lyžařské výstroje, přes lyžařské školky, snowboard parky, speciále upraveny sjezdovky, freeride zóny nebo upraveny běžkařské tratě. V lyžařských střediscích se nebudou nudit ani nelyžaři. Ti si mohou vyzkoušet bobové dráhy nebo snowtubing. To ocení hlavně rodiny, ve kterých některý člen nelyžuje.

Lyžování na Slovensku - SkialpinizmusLyžování taky nemusí znamenat, že se necháte vytáhnout sedačkou nahoru a dolu se spustíte. Pořád víc lidí objevuje kouzlo skialpinizmu. Na první pohled to nemusí vypadat lákavě, avšak kdo skialpinizmus vyzkoušel, obyčejně mu zůstal věrný. Skialpinizmus dává především možnost uniknout z tradičních sjezdovek a být víc ve spojení s přírodou.

Lyžovaní není jenom o tom ráno si zapnout lyže a večer se celý unavený svalit do postele. Důležité je, aby jste mohli efektivně strávit volný čas, i když zrovna nelyžujete. Ubytovací komplexy nabízejí mnoho forem zábavy a společenského vyžití.

My vám nabízíme ubytování na Chatě Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v obci Těrchová na středním Slovensku, nedaleko lyžařského střediska Vrátná. Obě chaty jsou vkusně zařízeny. Přímo v chatách se nachází wellness centrum a společenská místnost. Před každou chatou máte vyhrazený prostor a hřiště pro vaše volnočasové aktivity. Pro vaše děti je připravené kluziště. Když právě nebudete lyžovat, můžete si vybrat některý z našich Tipů na výlety. Váš pobyt tak bude pestrý a vhodně bude doplňovat vaše lyžování. Kdyby vás omrzela Vrátná, můžete si vybrat některé z lyžařských středisk v okolí.

Srdečně vás zveme na zimní pobyt u nás na chatě. Těšíme se na vaši návštevu a uděláme všechno pro to, aby vaše zimní dovolená byla co nejpříjemnější.

 

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *