Nejlevnější dovolená

Nejlevnější dovolenáZnovu se blíží prázdniny a vy přemýšlíte, kam jít letos na dovolenou. Možností je mnoho, finance jsou omezené a tak vaším záměrem je co nejlevnější dovolená. Určitě chcete na dovolené toho zažít co nejvíc a dobře si odpočinout. Dá se to vůbec zrealizovat, když finanční rozpočet je přiškrcen?

I když se to na první pohled nemusí zdát, vzdálené destinace a drahé výlety nejsou podmínkou ani zárukou, že vaše dovolená bude vydařená. Často jsou to malé okamžiky a drobné dobrodružství, z nichž si odnesete ty nejlepší vzpomínky. Dokážete si ještě vybavit momenty ze školních výletů, na kterých se i po čase dobře zasmějete a rádi na ně vzpomínáte? A určitě jste nebyli na školním výletě v exotické zemi ani jste s sebou neměli balík peněz...

Nejlevnější dovolená - zábavaZveme vás prožít ty nejkrásnější momenty vaší dovolené na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Těrchové. Za velmi rozumné peníze vám nabízíme skvělou dovolenou v našich chatách. Každá chata má vlastní dětské hřiště a rekreační prostor při chatě a také vlastní zastřešené krboviště na vaření guláše nebo grilování. Kromě toho v každé chatě najdete společenskou místnost a vaši dovolenou si můžete zpestřit těmito tipy na výlety, atrakce, koupání a turistiku v okolí.

Nejlevnější dovolená s rodinou
Vaše děti zažijí skvělou dovolenou na chatě. U chaty se zabaví na dětském hřišti. Pak se můžete vybrat do okolí poznávat krásy přírody. Jistě pro ně bude velké dobrodružství opékání v přírodě. Větší děti můžete vzít na naučný chodník ve Vrátné dolině. Vaše děti budou jistě nadšené i z dobrodružného přechodu lávkami a žebříky v Jánošíkových dírách. V rámci celodenního výletu je jistě potěší aquapark nebo výlet do jeskyně.

Nejlevnější dovolená ve dvojici
Váš romantický pokoj ve stylové chatě je již připraven! Vychutnejte si u nás romantickou večeři v dřevěnici. Přes den se vyberte na turistiku do Malé Fatry. Můžete se vyvézt lanovkou na Snilovké sedlo, odtud je to už jen procházka na Velký Kriváň. Pokud jste zdatnější, můžete vystoupit na Rozsutec. Po náročném dni si dopřejte relax v našem privátním wellness centru s velkou masážní vanou při svíčkách. Z méně náročných aktivit můžete vyrazit na vycházku na koních. Odpočinek a koupání si můžete vychutnat v některém z aquaparků v okolí.

Několik dalších tipů na co nejlevnější dovolenou:

  • Objednejte si takové ubytování, které má vlastní kuchyň. Například chata nebo privát Vám pomohou ušetřit peníze na stravě tím, že si přinesete vlastní potraviny.
  • Pokud chcete strávit super dovolenou, nemusíte jezdit daleko. I Česko a Slovensko má krásná místa, která jsou ve srovnání se zahraničím levnější a možná uvidíte takové památky a krásy přírody, o kterých jste předtím neslyšeli.
  • Na místě dovolené cestujte veřejnou dopravou, je totiž nejlevnější.
  • Děti budou šťastné, kdekoli se rozhodnete strávit dovolenou. Není proto nutné cestovat do drahých zemí a bydlet v luxusních hotelech, protože děti nedokáží ocenit palmy nebo drahé restaurace. Potěší je návštěva ZOO, zámku, hradu nebo nenáročná cyklotúra.

Právě takovou dovolenou na Slovensku vám nabízíme na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Můžete si vybrat z množství cenově dostupných pobytů, i víkendových, ale i speciálních pobytů se slevou, pondělí až čtvrtek. Ty jsou vhodné především pro důchodce nebo pro maminky s dětmi na mateřské. Využijte slevu a prožijte pár dní v Těrchové na jedné z našich chat.

Navzdory nízké ceně vás čekají moderně zařízené pokoje, které zaručují soukromí a také poskytují vysoký komfort. Nabízíme vám možnost stravování formou snídaní, polopenze nebo plné penze. Grilovačka a opékání u ohně jsou další možnosti jak si podráždit chuťové pohárky a odpočinout si s rodinou nebo přáteli.

Ilustrační foto: Flickr.com

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *