Zimní aktivity

U nás se v zimě rozhodně nebudete nudit! Připravili jsme pro vás několik tipů na zimní aktivity, kterými u nás můžete strávit hezký zimní den.

Lyžování

Lyžování je pravděpodobně první zimní aktivita, která se nám vybaví. Ano, lyžování má svou tradici k zimě už neodmyslitelně patři. Lyžují všechny věkové kategorie a v zimě snad není hezčí den jako ten s rodinou na lyžování. V blízkosti chaty můžete lyžovat v lyžařském středisku Vrátná, SKI Centrum Gavurky, necelou hodinu cesty autem je přibližně 5 dalších lyžařských středisek. Lyžování ale není to jediné, co u nás můžete v zimě dělat.

Zimní pobyty - ceníky a rezervace

Rekreační běžkování

Běžkování se znovu stává populární a jsme rádi, že vám můžeme nabídnout skvělé běžkařské terény v okolí Těrchové a Vrátné doliny. Běžkování tak nebude jenom o sportovním výkonu, při běžkování budete poznávat krásy přírody a užijete si hezký výlet. Vrátna nabízí upravované běžkařské terény, ale několik běžkařských stop najdete i v okolí naší chaty. Nebo můžete sami volně běžkovat nedotknutu zimní přírodou.

Skialpinizmus

Skialpinizmus uź není jenom pro podivíny a vytrvalce. Skialpinizmus je tak pěkný zimní sport, že s ním začínají prakticky všechny skupiny lidí, malí i velcí. Skialpinizmus se může zdát ze začátku náročný, ale kdo ho jednou vyzkouší, obyčejně si velmi chválí. Poskytne vám únik do přírody z vyjezděných sjezdovek a přírodu můžete obdivovat i z těch koutů, kam se ostatní lyžaři nedostanou.

Freeride

Máte rádi adrenalin, tradiční sjezdovky vás nebaví? Zkuste freeride. Spustíte se na lyžích nebo na snowboardu lesem, volnou loukou nebo mezi kosodřevinou. Vrátná nabízí vela příležitostí a svahů, kde si můžete naplno užít volnost z lyžování nebo snowboardování. Pozor, na vlastní nebezpečí!

Snowtubing

Zažijte spoustu zábavy a vzrušení. Spustit se dolu sjezdovkou na nafukovacím člunu je zážitek, na který tak skoro nezapomenete. Snowtubing můžete zažít v lyžařském středisku Vrátná. Pozor na skoky a nerovný terén!

Zimní turistika

Zimní turistika má své kouzlo a někteří lidi ji mají radši než turistiku v létě. Jenom v zimě zažijete pohled na zasněžené stráně zalité sluncem, které jinak nemáte možnost vidět. Základem je dobrá obuv a výstroj. V okolí naší chaty se nachází hodně turistických tras, které je možné absolvovat i v zimě. Některé zimní zákoutí přírody mohou být skutečně neopakovatelným zážitkem.

Wellness

Co je hezčí než po krásném zimním dni se ponořit do teplé vody! Wellness centrum máme přímo v chatě, takže nemusíte nikam chodit. K dispozici je finská a parní sauna, wellness vířivka s masážními programy. Užijte si skvělý relax po zimní tůře nebo po lyžování.

Zábava při chatě

I když nepůjdete nikam daleko, i při chatě si můžete užít spoustu zábavy. Při každé chatě je rekreační prostor, kde se můžete zabavit nebo stavět sněhuláka. K dispozici máte i kluziště. Můžete si zahrát lední hokej. Nebo si postavte malý můstek a udělejte si mini-lyžování při chatě.

Společenské hry

Když se vám nebude chtít jít ven, udělejte si odpolední posezení v chatě, zapalte si krb a zevnitř pozorujte zimní přírodu. Zahrajte se společenské hry, šipky, stolní fotbal (kalčeto). Relaxujte a vychutnejte si váš pobyt na Chatě Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

Ubytujte se v zimě na chatě Uhorčík a Ilčík a prožijte krásnou zimní dovolenou. Těšíme se na vaše rezervace.

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *