Aktivní dovolená

Aktivní dovolená s turistikou, cykloturistikou a atrakcemi na Chatě Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

Nemáte rádi nudu a dlouhé vylihování na jednom míste? Užijte si u nás aktivní dovolenou! Máme pro vás tipy, jak můžete u nás na dovolené aktivne zregenerovať a vychutnat si volný čas.

Turistika

Turistika neodmyslitelně patří k aktivní dovolené. Chůze - pro člověka nejpřirozenější pohyb a navíc v krásné přírode je to pravé, co vaše tělo potěbuje.

Naše chaty se nachádzí v Malé Fatře, která je jako stvořená na turistiku. Přinášíme vám několik tipů na túry.

Cykloturistika

Dovolená na kole je populární nejen proto, že vám umožní spoznat víc za kratší čas a být v konkaktu s okolitým světem, ale taky proto, že děláte něco pro svoje tělo. V neposledním řade je to dobrodružství, které zažijete na cyklostezkách.

V okolí Těrchové se nachází mnoho cyklotras, vybrali sme několik tipů na cykloturistiku.

Sport a fitness

Rádi sportujete na dovolené, nebo máte chuť si aspoň z času na čas skočit do fitka? U nás naleznete mnoho příležitostí pro vaše sportovní vyžití.

 

Atrakce a adrenalín

I přes všechnu vaši aktivitu na dovolené potřebujete zvednout hladinu adrenalinu? Naše tipy na atrakce jsou tu pro vás! Jiste vás zabaví splavování řeky Váh na vorech. Ti odvážnější pak můžou zkusit třeba seskok padákem.

   

Relax a oddych

Aby jste se pořád cítili fit a ve formě, po náročném dni si užijte oddych a relaxaci. Máme pro vás wellness centrum s masážní vířivkou. Pokud chcete relaxovat venku, můžete si opékat, grilovat a bavit se v našem zastřešeném krbovišti. Nebo jen tak trávit čas u chaty a užívat si volno.

Pokud vás naše tipy na aktivní dovolenou zlákali, rádi vás uvítáme u nás na chatě. Rezervujte si pobyt. Věříme, že vaše dovolená u nás bude aktivní a zábavná.

© 2024 Rezort Uhorčík ***, Terchová.
Tvorba webstránek: Intensic
Najdete nás také zde: YouTube, Facebook, Instagram
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Zatvoriť
Ikona Bublina
Můžeme vám poradit?
Ikona Skryť Ikona Zatvoriť
Máte dotaz ohledně ubytování, chcete vědět, zda je volný termín?

Vaše jméno: *

Váš e-mail: *

Váš telefon: *

Vaše otázka: *